FAQ


1. Aký je rozdiel medzi pevnou a polohovateľnou vežou?

Polohovateľná veža má tri polohy výšky stupienka, ktoré môžte prispôsobiť výške dieťaťa. Pevná veža má stupienok v najvyššej polohe - 50cm a nie je možné ju meniť.


2. Aký je rozdiel medzi lakovanou vežou a vežou bez úpravy?

Nami používaný lak je bezfarebný, teda nezmení farbu dreva. Jeho úlohou je drevo ošetriť a zakonzervovať tak, aby bola jeho údržba jednoduchšia. Porovnanie si môžte pozrieť na nasledujúcom videu https://youtu.be/kD6OcqnyHPU


3. Ako zistím, ktorá veža je polohovateľná?

Všetky naše veže, okrem pevnej veže, sú polohovateľné.


4. Aký je rozdiel medzi vežou so zvislými tyčkami a pevnou/polohovateľnou vežou?

Veža so zvislými tyčkami je určená pre detičky, ktoré radi na všetko vyliezajú, jej bočné tyčky tomu zabránia. Zároveň má oporné nohy, ktoré poskytujú ešte väčšiu stabilitu.


5. Akej farby sú veže?

Vežu vám vieme dodať bez povrchovej úpravy, natretú ekologickým polomatným lakom, alebo s farebnou úpravou. Môžte si vybrať z niektorej z 30 farieb, ktoré ponúkame. Zvoliť môžte aj kombináciu farieb veže, stupienka a bezpečnostných tyčiek.


6. Aká je cena náteru?

Pri lakovaní je doplatok +10€ a pri farebnom nátere je doplatok +20€.


7. Mám nižšiu/vyššiu kuchynskú linku ako je štandardná výška veže.

Vežu radi prispôsobíme výške vašej kuchynskej linky, uveďte nám prosím túto požiadavku v objednávke. Nakoľko ide o úpravu na mieru, je potrebná platba vopred a doba dodania sa môže predĺžiť.


8. Aká je doba dodania?

Snažíme sa mať vežičky pripravené skladom. Štandardná dodacia lehota je do 10 pracovných dní, no v prípade individuálnych požiadaviek ako napríklad zmena výšky, maľovanie mena a iných zmien na veži, sa môže doba dodania predĺžiť na 20 pracovných dní. O dĺžke dodania vás radi informujeme mailom, alebo telefonicky. Rovnako v prípade väčšieho náboru objednávok, ako napríklad v predvianočnom čase, sa môže dodacia doba predĺžiť, o čom vás budeme informovať.


9. Ako sú dodávané veže?

Veže odosielame kuriérom v zmontovanom stave. Stačí teda odbaliť a môžte používať.


10. Koľko stojí poštovné?

Pri platbe vopred je poštovné 8€, za dobierku je príplatok +3€.


11. Mám individuálne požiadavky (tri bezpečnostné tyčky, žiadne tyčky, oblé hrany a pod.)

Neváhajte sa na nás obrátiť s akoukoľvek požiadavkou, ak to bude v našich možnostiach, radi vám vyhovieme.


12. Máte kamennú predajňu?

Predajňu nemáme, naše veže vyrábame na základe objednávky. Po dohode je možný osobný odber v Bernolákove, alebo v Bratislave. Nakoľko nemáme stanovené konkrétne hodiny na odber, čas je však potrebné si dohodnúť individuálne a to telefonicky na čísle, ktoré Vám zašleme po vyhotovení objednávky.


13. Prišla mi poškodená zásielka, aký je postup?

Hoci sa snažíme tovar baliť tak, aby sme predišli akémukoľvek poškodeniu, žiaľ niekedy naša snaha nestačí.
V prípade, že ste si všimli akékoľvek poškodenie spôsobené prepravou, ihneď nás o tom informujte prostredníctvom e-mailu, prosíme o zaslanie fotografií poškodenia, ako aj fotografií štítku s adresou a označenia "krehké" na balíku. Obalový materiál neodhadzujte. Ďalší postup budeme riešiť individuálne.